150. Mobil Konkasör  Gabon ‘a satılmıştır.

Tüm dünyada 4 kıtada toplam 45 ülkeye başarı ile Mobil Konkasör ve Mobil Eleme Tesisleri  ihraç eden Dragon Makina , 150 . Mobil Konkasörünü  11 Agustos  2014'te Gabon'a ihraç etti.

Dragon, bugün 150. Mobil Konkasörünü üretip ihraç etmenin gururu yaşıyor Gabon 'un önde gelen inşaat firmalarından biri olan müşterisine ihraç edilen 150. Mobil Konkasörünü , Dünyanın En Gelişmiş  Mobil  Konkasör olan Dragon 7,9,10,15,20 ve Turbo Serisi 600 , 900 , 950 Mobil Konkasörleri olduklarını tüm dünyada kanıtladılar. Bu anlamda birden fazla mobil konkasörün yapacağı işi tek başına yapmakta muadili olan sabit konkasörlere göre de kullanıcısına kolay nakliye, kolay ve hızlı kurulum, az yer ihtiyacı, 0 temel maliyeti gibi bir çok ilave avantaj sağlamaktadır. Gabon 'a ihraç edilen Dragon 9 Mobil Konkasör Mazotla çalışmaya uygun olup ,bir çok avantajı ile  son teknolojiye sahiptir..

DRAGON, kendisi için özel bir değere sahip olan 150 . Mobil Konkasör’ü satın alan Gabon 'lu müşterisine özel bir hediye de vermiştir. Müşterisine içinde tüm makinanın fonsiyonlarını radyo kontrol cihazı ile kumanda edebilen akıllı  uzakdan tam sistem radyo kontrol cihazı vermiştir.

Dragon Makina