İkinci el Konkasör  - 2. El Konkasörler İkinci el Konkasör  - 2. El Konkasörler 

Firmamız Dragon Makine olarak tüm müşterilerimize yeni nesil mobil konkasör ve mobil eleklerimizi teklif etmekteyiz. ikinci el almak isteyen müşterilerin bu tip kırıcıları alma sebebi uygun fiyatından ötürüdür. Biz tüm müşterilerimize bu sektörde ikinci el tercihinin yanlış bir tercih olduğunu tüm yönleri ile anlatmaktayız. İkinci el tesisler ilk başta ucuzmuş gibi görülse de uzun zaman geçmesine gerek kalmadan işletmeye alıncaya kadar ki vakit de ne kadar yanlış bir seçim olduğu müşteriler görmektedirler.Konkasörler büyük taş blokları, maden işletmelerinden çıkan blokları, kayaları ufak parçalara ayırmaya yarayan bir taş kırma tesisidir.

Bu sistemin kullanıldığı bazı alanları sayacak olursak; maden ocakları, kentsel dönüşüm alanları, yol çalışmaları, alt yapı çalışmaları, tünel çalışmaları, metro çalışmaları, hidroelektrik santral çalışmaları, projelerde tünelden çıkarılan atıkların parçalanmasında gibi alanlarda kullanılmaktadır. Kullanıldıkları alanları göz önüne alacak olursak ve yaptıkları işin ne kadar zor ve zahmetli olduğunu düşünecek olursak ikinci el konkasör almanın sakıncasının var olup olmadığı merak edilir. Konkasör alırken alıcılar fiyatını da göz önünde bulundurarak hem fiyat olarak makul hem de kaliteli işler çıkaracak makinalar almak istemektedirler. Uzmanlara göre bu kadar ağır iş yapan makinaların çok fazla tahribata uğramış olma durumlarından dolayı da ikinci el tavsiye edilmemektedir. Ama ikinci el konkasörlerin uygun fiyatta olmaları alıcıları cezbetmektedir.

Kaliteli iş gören ve uygun fiyatlı bir kırıcı almak isteyenlerin tecrübeli bir uzmandan yardım almaları tavsiye edilmektedir.

 

İkinci el Konkasör  - 2. El Konkasörler  Hızlı erişim 0555 8428686

Dragon Makina