Satılık Konkasör Tesisi Satılık Konkasör Tesisi 

Satılık Konkasör tesisi ihtiyaçlarını karşılamak konusunda 35 yıllık kalitesi ile Dragon Makine sektörünün lideridir. Ankara ,İstanbul, izmir  de siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak için tüm ekibi ile hizmet veren firmamız uzman üretim kadrosunun yanı sıra Servis ekibi ile tüm müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Satılım Konkasör taleplerini karşılamak için firmamız 3 ayakta hizmet vermektedir. İlk aşamada satış ekibi en uygun makinayı siz değerli müşterilerimize teklif eder , ikinci aşamada en uygun makina üretilir yada stok dan teslim edilir ,son aşamada montajdır ,yeni nesil mobil konkasörlerimizin 1 günde işletmeye almak dragon makinanın artılarından sadece biridir.

Müşteri portföyünün en fazla oluşturulduğu İstanbul, Ankara ve İzmir bölgesinde yer alan Dragon Makina, istenilen şehirlerde de talepler doğrultusunda liderlik göstermektedir. 35 yıllık deneyimli kadrosu ve güvenilir hizmet anlayışıyla emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Üç ayrı adımda hizmet veren satılık konkasör tesislerde uzman ekibiyle emin adımlarla ilerleme kaydediliyor. İlk aşama olarak, satış ekipleri tarafından müşterinin talepleri dinlenilir. Müşteri talepleri ve uzman ekip kadromuzun deneyimleriyle birlikte müşterinin ihtiyacını karşılayabilecek en uygun makineyi sunarlar. Teklif edilen ürün ile ilgili karşılıklı fikir alış verişi yapıldıktan sonra ikinci aşama olan stok kontrolüdür. Eğer ürün stoklarda mevcut değilse, yeniden üretimi yapılır. Üçüncü aşama olarak da montaj süresidir. Montajın en kısa sürede yapılması ürünün bir an önce kullanıcı firmaya verilmesi son aşama olarak kaydedilir.

Tüm bunlar yapıldığı takdirde, ürün firmaya girmesinden hemen 1 gün sonra işleme sokulabilir ve kullanılır hale getirilmiş olur. Bir mühendislik harikası olan Dragon Makine, uzman kadrosuyla her zaman her alanda sizlerle.

Satılık Konkasör Hızlı erişim 0555 8428686

Dragon Makina