Seyyar Konkasör , Seyyar Konkasör Tesisi , Konkasör Tesisleri Seyyar Konkasör , Seyyar Konkasör Tesisi , Konkasör Tesisleri 

Seyyar Konkasör tesislerinin Lider firması Dragon Makine Yeni nesil seyyar konkasörleri ile siz değerli müşterilerimize bir çok seçenek sunmuştur. Seyyar Konkasör tesislerinin klasik mobillere ve sabit tesislere göre bir çok artısı vardır , bu artılarda sektörün lideri olmamızda büyük pay oynamıştır.

1. Tek bir Tır ile Tüm Sistemin nakliyesi gerçekleştirebilmekde,
2. Kurulumu 15 Dakika gibi Sürede yapılabilmekde ve hiç bir montaj işciligi gerekmemekdedir.
3.Klasik 110 luk çeneli kırıcılı tesisler ve Pdk tesislere göre kapasitesi yüksek ve 1 yada maximum 2 personel ile sistem çalıştırılabilmekdedir.
4. Klasik tesislere göre bakım ve işletme maliyeti çok azdır.

 5. Klasik tesislere göre sistemin daha stabil çalıştırılabilmesi ve müdahalelerin hızlı ve basit yapılabilmesi
6. Kapasite yüksekligi , sistemin en büyük artılarından biridir. Klasik Konkasör tesislerinde işletme maliyetinin yüksekliginin yanı sıra kapasiteleride tesis büyüklügü itibarı ile bu Tek Mobil Şasiye yerleştirilmiş sistemle aynı kapasitelerdedir.
7.Besleyici sistemin vibromotorlu sistem olup tamamı ile sorunsuz çalışması için dizayn edilmiştir. besleyici tablasında aşınmaya maruz kalan kısımlar aşınma zırhı ile kaplıdır. Yine aynı şekilde besleyici hazneside tamamı ile aşınma zırhı ile kaplanmıştır. Tüm bu zırhlar aşınması durumunda civatalı olup kolayca degiştirilebilir. Parçalı vaziyette olması sebebi ile sadece aşınan yerlerin degiştirilebilmesi imkanı sunulmuştur.
8. Kırıcı sistemi ; klasik kırma tesislerinde 2 yada 3 tip kırıcı kullanılır. primer kırıcı, sekonder kırıcı ve tersiyer kırıcı, Bu sistemdeki kırıcı Bu 3 sistem kırıcınında yaptıgı işlevi yapabilen son teknoloji kırıcıdır. Güçlü ve büyük ayar blokları sayesinde incelme oranı çok yüksektir. 50 kata varan bir inceltme egrisi vardır. Ayrıca 1200 mm olan giriş oluguna 1000mm iriliginde besleme yapılabilir.

 Her ayar blogunda darbe emici sistemi vardır ve ayarlanabilirdir. Ayrıca kırıcı rotoru güçlü bir konsriksiyondan yapılmış olur en zor koşullarda çalışması için dizayn edilmiştir. Kolay bakım ve palet degişimi için hidrolik açma mekanizması yerleştirilmiştir.

 Kırıcı alt olugu yastıklı sistem yapılmış olup malzeme biriktirerek alt olukda yastıklama yaptırır bu sayede aşınma minilize edilir. Ayrıca ana bant lastigide direk malzeme çarpmasından dolayı aşımaz.

 9.Titreşimli elek sistemi Büyük tip yataklama sistemi kullanılmış olup agır hizmete uygundur. Yüksek kapasitede elek katları arasında malzeme karıştırmayı engellemek için yüksek strongludur.

Daha bir çok avantajı vardır.

Seyyar Konkasör , Seyyar Konkasör Tesisi ,Konkasör Tesisleri Hızlı Erişim 0 555 842 8686

 

Dragon Makina